Skip to main content

Ponosni smo na suradnju s našim školama, osnovnim i srednjim…Kinoklub Karlovac sudjeluje u provedbi projekta “Mladi mladima – poticanje razvoja filmskih družina”, koji provodi Hrvatski filmski savez u 3 županije, u 3 osnovne škole (OŠ Vrpolje – PŠ Perković, Šibenik; OŠ Katarine Zrinski, Krnjak; OŠ Franjo Hanaman, Drenovci)

Ovih dana privodi se kraju izvođenje projektnih aktivnosti u OŠ Katarine Zrinski u Krnjaku. Edukativne radionice vodi Ksenija Sanković, a korisnici su kroz projekt usvojili znanja iz polja kulturnog stvaralaštva, filmske i medijske pismenosti.

Projekt se realizira uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanjs Republike Hrvatske (Natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava projektima udruga u području izvaninstitucionalnoga odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2023./2024.), Hrvatskog audiovizualnog centra (Javni poziv za komplementarne djelatnosti za 2024. godinu) i Hrvatske zajednice tehničke kulture.